SHOW ROOM

Merkez ve diyarbakır ofisimizde koleksiyonların sergilendiği ve müşterilerle SHOW ROOM çalışmalarının yapıldığı ürün geliştirme bölümü ve tasarım ekibimiz bulunmaktadır.

ÜRETİM

Tecrübeli kadromuzla yurtdışından gelen tüm talepleri en iyi ve en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

2001 Yılında 15 Kişilik bir atölye olarak başlayan yolcuğu Rodi Jean, Akın Tekstil gibi büyük ölçekli müşteri ve iş ortakları ile büyüyen firma 2016 yılında Assertivo Tekstil A.Ş.  adını aldı. Kuruluştan kısa süre sonra Irak’a ihracat yapmaya başlayan Assertivo Tekstil A.Ş. ilk aşamada 2500 adet kot pantolon ihraç etmiştir. Yine aynı yıl Diyarbakır’da 3000 metrekaresi kapalı toplam 14.000 metrekarelik bir alanda üretime başladı.

Halen ihracat faaliyetlerini ve ilişkilerini koruyan Assertivo; başta Danimarka olmak üzere halen birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Akın Tekstil ve Doğanlar Tekstil gibi aracı tekstil mümessillik firmaları ile stratejik iş ortaklıklarına ve ihracata devam etmektedir. Bu stratejik ortaklıkları ile dolaylı olarak başta Danimarka olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine ve doğrudan Irak’a ihracat yapmaktadır.) Kaliteli ve termininde üretim anlayışı, ilk günden bugüne vazgeçilmez en öncelikli düsturumuz olmuştur.

MİSYON

Ülke ekonomisini can damarı olan tekstil sanayisinin gelişmesini kendisine ilke edinen Assertivo tekstil, ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak için en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Kalite ve başarının tesadüf olmadığı anlayışını benimseyen Assertivo tekstil, kalite anlayışından ödün vermeden işleri doğru ve zamanında yapmayı kendisine görev edinmiştir. Kalite tesadüf değildir, bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan

Assertivo Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Dış piyasada ülkelerinin ve firma itibarını yükseltmek için gayret sarf etmeyi kendilerine prensip etmişlerdir.

KONFEKSİYON

Her türlü ürün grubunu kesimden paketlemeye kadar kalite kontrolden geçirerek müşteri isteklerine %100 cevap vermekteyiz.